Magdalena Rachubińska

Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Założycielka Centrum Integracji Psychoterapii i Dietetyki w Łodzi oraz Łódzkiej Warsztatowni, gdzie prowadzi szkolenia i treningi terapeutyczne dla studentów oraz absolwentów psychologii.

Pracuje z klientami indywidualnymi powyżej 16 roku życia oraz z parami. W swojej pracy integruje nurty terapeutyczne (psychodynamiczny, poznawczo-behawioralny, humanistyczno-egzystencjalny i Gestalt) w zależności od tego, czego potrzebuje dany klient. Patrzy na każdą osobę indywidualnie, zwracając uwagę na to, jaką historię przynosi ze sobą na spotkanie. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń odżywiania oraz w pomocy dorosłym ofiarom wykorzystania seksualnego w dzieciństwie. Ponadto pracuje z klientami, którzy doświadczają kłopotów w relacjach partnerskich, zaburzeń lękowych oraz trudności natury seksualnej. Zaprasza na spotkanie każdego, kto potrzebuje przewodnika w podróży do lepszego rozumienia siebie oraz satysfakcjonującego życia w zgodzie ze sobą.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalach Psychiatrycznych i Poradniach Zdrowia Psychicznego. Obecnie przyjmuje również w swoim prywatnym gabinecie oraz prowadzi szkolenia rozwojowe dla studentów i absolwentów psychologii. 

Prywatnie wielbicielka trekkingu wysokogórskiego oraz tańca latynoamerykańskiego